Novinky

mladší dorost

TJ Sokol Hoříněves - SK Solnice

4 : 0 pro domácí

Po velmi solidních jarních výsledcích a hlavně naší zlepšené hře jsme k utkání chtěli jet plni optimismu a s touhou zvítězit a přiblížit se posunu v tabulce. Velká komplikace se však vyskytla už před odjezdem. Ze zdravotních důvodů se na sraz nedostavili Kozel a Zbořil a z mě neznámého a tím pádem naprosto nepochopitelného důvodu také Hlaváček. Tím se nám velmi zkomplikovalo složení obranné řady. I tak jsme ale chtěli udělat vše pro vítězství. Ač jsme na hráče apelovali, že je nutné vstoupit do zápasu aktivně hned od začátku, tak jsme inkasovali hned v první minutě branku. Pak jsme hru vyrovnali, ale bohužel jsme se i přes několik šancí nedokázali brankově prosadit a tak nás soupeř potrestal další brankou. V poločase jsme se pokusili změnit systém a reagovat herní styl domácích, který se vyznačuje velkou tvrdostí a důrazem, ale bohužel se nám to moc nepodařilo a naše hra nevykazovala potřebnou kvalitu. Po dalších dvou inkasovaných brankách jsme nakonec prohráli 0 : 4 a přišli o možnost se posunout výš v tabulce. Jediný z našich hráčů, který podal po celý zápas velmi kvalitní výkon, byl Filip Štěpán, ostatní měli sice světlé okamžiky, ale bohužel převažovaly ty špatné.
Teď se už musíme soustředit na další utkání, kterým pro nás bude na domácím hřišti netradičně ve středu v 17:30 pohárový zápas s Červeným Kostelcem.

vloženo: 2019-05-19, Šebek