Rozhodnutí FAČR

Rozhodnutí Výkonného výboru FAČR o přerušení soutěžního ročníku 2020/2021.

1. Soutěžní ročník 2020/2021 se ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace, jako řídícího orgánu soutěže, přerušuje do dne 31. 12. 2020 do 23:59 hod.

2. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěží oprávněny schválit konání mistrovských a pohárových utkání.

Solnice – Náchod B

Áčko hostilo v posledním utkání A.třídy před coronapauzou fotbalisty náchodské rezervy a opět naplno bodovalo!

Solnice – Náchod B 6:1 (2:0)

B: Kuba Černý 2, Lukáš Brandejs, Martin Valášek, Honza Vodička, Luboš Pavlíček

Pavel Potužnik, trenér: “Zasloužené 3 body. Kromě jednoho zaváhání, kluci splnili vše, co jsme po nich s kolegou chtěli. Hezké akce, pěkné góly. Škoda, že neviděli náš zápas diváci. Dnes by se měli na co koukat. Kluci Solnický, díky za váš přístup k dnešnímu zápasu.”

Solnice – L.Bělohrad

Áčko hostilo v dalším utkání A.třídy soupeře z Lázní Bělohrad, odehrálo náročný zápas, a potřetí v řadě dokázalo naplno bodovat!

Solnice – Lázně Bělohrad 4:1 (2:1)

B: David Motl 2 (1x PK), Jára Jaroš, Patrik Hovorka

Pavel Potužnik, trenér: “Těžké utkání. Soupeř ,,kousal,, celý zápas. A když k tomu připočtu den otevřených dveří v naší obraně, tak můžeme být rádi za konečný výsledek, který ale neodpovídá dění na hřišti. Tentokrát to byly vydřené 3 body, proti dobře hrajícímu soupeři.”

Předpřípravka SK Sol

Předpřípravka hostila další turnaj a zvládla ho se skvělou bilancí 1-1-1…

Tom Kubec, trenér: “Nejmenší hráčské naděje dnes odehrály zápasový turnaj v domácím prostředí na hřišti v Solnici. K vidění byla chvílemi dramatická podívaná plná zvratů v utkáních, která pro náš tým nakonec dopadla velmi pozitivně. Pro některé to bylo úplně první seznámení s opravdovým soutěžním utkáním a zaslouží si velkou pochvalu a uznání.

SK Sol – Lípa n.O. 2:7 (B: Martinec L., Fryml Š.)

SK Sol – České Meziříčí 8:5 (B: Fryml Š. 3, Gajdová A. 2, Martinec L., Nedomlel M., Kašparová N.)

SK Sol – Vamberk 5:5 (B: Martinec L. 2, Kašparová N. 2, Gajdová A.)

Rád bych poděkoval všem za skvělou reprezentaci klubu a také pořadatelům za jejich pomoc při organizaci a řízení zápasů.”

Solnice B – Č.Meziříčí B

Béčko hostilo v dalším utkání okresního přeboru III. třídy rezervu Českého Meziříčí, kterou vysoko porazilo! Čistým hattrickem se v 1. poločasu blýskl Tom Kubec!

Solnice B – Č.Meziříčí B 7:1 (3:0)

B: Tom Kubec 3, Michal Švorc, Lukáš Bednář, Radek Schod, vlastní

Zdeněk Schod, trenér: “V dnešním zápase jsme byli po celou dobu lepším týmem a pouze naše střelecká nemohoucnost zabránila většímu rozdílu ve skóre.”

Sobotka – Solnice

Áčko odjíždělo k zápasu A.třídy za nejvzdálenějším soupeřem do Sobotky… V utkání plném zvratů a emocí vybojovalo 3 body!!!

Sobotka – Solnice 3:4 (2:2)

B: Lukáš Brandejs 2, Luboš Pavlíček, David Motl

Pavel Potužnik, trenér: “Csaplárova past dnes sklapla. Začátek zápasu na výbornou. 10 minut jsme domácí přehrávali a ve 20. minutě po našich hrubých chybách prohráváme 2:0. Kluci zabrali a výsledek otočili na 4:2. V závěru domácí snížili, ale víc jsme jim toho nedovolili a tak si vezeme domů zaslouženě 3 body.”

Ondrášovka Cup 2021

Mladší žáci hráli úvodní předkolo nového ročníku Ondrášovka Cupu kategorie U12 v České Třebové a suverénně ovládli kvalifikační skupinu…

SK Sol – Česká Třebová 8:1

SK Sol – Vysoké Mýto 5:0

SK Sol – Horní Jelení 8:0

SK Sol – Svitavy 4:0

SK Sol – Vysoká nad Labem 4:0

Miloš Gajda, trenér: “1. místo a postup do prvního kola.”

Solnice – Broumov

Áčko přivítalo v dalším zápasu A.třídy soupeře z Broumova, odehrálo parádní utkání a výrazně zvítězilo!!!

Solnice – Broumov 7:0 (1:0)

B: Martin Valášek 2, Luboš Pavlíček, David Motl, Pavel Nosek, Matouš Prokop, Ondra Novák

Pavel Potužnik, trenér: “Dnešní zápas jsme odehráli ve velké pohodě. První poločas nám soupeř ještě stačil, ale ve druhé půli to již byla otázka skóre. Jsem rád, že se střelecky prosadili i kluci z lavičky a domácím divákům jsme nabídli řadu hezkých akcí. Chválím celé mužstvo za dnešní převedený výkon.”